De eerste vereniging start vanaf concoursterrein om 10:20 uur
- Oude Doesburgseweg (defilé begint bij OD weg 18)
- Gennepskamp (einde defilé Gennepskamp 6)
- Kampstraat
- Noordeinde
- Oosteinde
- Rozenstraat
- Tulpenstraat
- Narcisstraat
- Kampsingel
- P-terrein AH
- Bommersheufsestraat
- Schoolstraat
- Wittenburgstraat
- Markt
- Marktstraat
- Raadhuisplein
- Grietsestraat